Size Ulaşalım

Galatasaray Florya arsası için ön talep formu

İstekleriniz

ÖZ ER-KA YÖNETİM KURULU BAŞKANI EŞREF KELEŞ: “ŞİMDİ TÜRKİYE İÇİN ÜRETİM VAKTİ”

Muş Şeker Üretim Sanayi A.Ş. 37’nci Dönem Pancar Alım Kampanyası düzenlenen tören ile birlikte başladı. Törende konuşma yapan ÖZ ER-KA Yönetim Kurulu Başkanı Eşref Keleş, “Fabrikamız yeni dönemde sadece beyaz şeker üretmekle yetinmeyecek. Yapacağımız yatırımlarla fabrikamız en kaliteli kristal şekeri üretmenin yanında, tarımsal ve gıda ürünleri de üreterek 12 ay boyunca vatandaşlarımıza hizmet verecektir. Hedefimiz şimdi Türkiye için üretim vaktidir" dedi. Muş Şeker Üretim Sanayi A.Ş. 37. Dönem Pancar Alım Kampanyası törenle başladı. Fabrika bahçesinde gerçekleşen törene Vali Aziz Yıldırım, Garnizon Komutanı Albay Atilla Terzioğlu, Belediye Başkan Vekili Aydın Özarslan, kurum amirleri, vatandaşlar ve fabrika çalışanları ile çiftçiler katıldı. Muş Şeker Fabrikası’nın ortağı olan ÖZ ER-KA inşaatın yönetim kurulu başkanı Eşref Keleş’in de katıldığı törende fabrikayla ilgili bilgiler verildi. Törende üretim süreciyle ilgili bilgiler veren Muş Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eşref Keleş yaptığı konuşmada yeni dönemde şeker üretiminin yanında tarımsal ürünleri işleyerek yılın 12 ayında hizmet veren bir fabrika olacaklarını belirtti.

Muş’a hizmet etmekten dolayı büyük bir mutluluk içerisinde olduğunu belirten Keleş, “Bilindiği üzere fabrikamız bu sene varlık satışı yöntemi ile özelleştirildi, özelleştirme süreci sonucunda Muş Şeker fabrikasını satın almak bizlere, yani MBD /ÖZ ER-KA ortaklığına nasip oldu. Allah’ın izni ile, Muş ilimizde daha çok hayırlı işlere imza atmak istiyoruz” şeklinde konuştu. “Bölgemize Katkıda Bulunmak İstiyoruz”

Yeni dönemde yapacakları hizmetlerle ilgili bilgi veren Keleş, “şeker üretiminin yanında yem üretimi, besicilik, et ürünleri, süt ürünleri ve şekerleme ürünleri işleyerek yılın 12 ayında çalışır hale geleceğiz. Muş Bingöl ve Bitlis bölgemizdeki değerli çiftçilerimizden, tarımsal ürünlerini satın alıp bölgeye ekonomik katkıda bulunmak istiyoruz" ifadeleri kullandı. “Her Zaman Hemşehrilerimizin Yanında Olacağız”

Muş Şeker Fabrikası'nın kapılarının herkese açık olduğunu belirten Eşref Keleş, sözlerini şöyle tamamladı: “Hiçbir zaman buranın kendi fabrikaları olduğunu unutmamaları gerekir. Bizimle her zaman kardeşlik duygusu içinde olmalıdırlar. Her zaman kapımız herkese açık olacaktır. Biz ortaklar olarak Sayın Bahattin DEMİRCAN, Sayın Orhan BABAOĞLU ile bu yörenin evlatları olarak hep sizlerin yanında olacağız. Sizden birileri olmaktan gurur duyuyoruz. Unutmamak gerekir ki; çiftçi, işçi ve işveren üçlü ortaklığında herkesin kar etmesi gerekir. Taraflardan birinin mağduriyeti durumunda bu işi yürütmenin mümkün olmayacağı aşikârdır. Beraberce yeni ufuklara açılmak için, yeni yatırımlarda bulunmak için, Muş ilimize yeni kazançlar sağlamak için, el ele olmamız gerektiği kanaatindeyim. Her bir çiftçimize bol bereketli mahsuller dilerim.”

KRIPTON